Bhayander West, Thane, Maharashtra
GST No. 27AAOCP1983A1ZB
Call 08043845786 85% Response Rate
Send Enquiry
| Inner Diameter | 3 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | MS |
| Usage | Industrial |
View Complete details
| Inner Diameter | 3 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 2.5 mm |
| Usage | Industrial |
| Material | Aluminium |
View Complete details
| Inner Diameter | 2 mm |
| Outer Diameter | 5 mm |
| Thickness | 0.5 mm |
| Material | MS |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Inner Diameter | 8 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Usage | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Inner Diameter | 3 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 0.5 mm |
| Material | MS |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details