Bhayander West, Thane, Maharashtra
GST No. 27AAOCP1983A1ZB
Call 08043845786 85% Response Rate
Send Enquiry
| Diameter | 12 mm |
| Inner Diameter | 4 mm |
| Material | SS |
| Shape | Hexagonal |
| Grade | 304 |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Size | 20mm |
| Shape | Hexagonal |
| Grade | A |
| Surface Finish | Polished |
View Complete details