Bhayander West, Thane, Maharashtra
GST No. 27AAOCP1983A1ZB
Call 08043845786 85% Response Rate
Send Enquiry
| Material | Mild Steel |
| Size | 10mm |
| Finishing | Polished |
| Surface Treatment | Polished |
| Color | silver |
| Customisation | Customised |
View Complete details
| Diameter | 2.4 mm |
| Material | Mild Steel |
| Head Type | Dome Head |
| Size | Medium |
| Corrosion Resistance | Yes |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Size | 10mm |
| Finishing | Polished |
| Surface Treatment | Polished |
| Color | Silver |
View Complete details
| Size | 2 inch |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | A |
| Type | Industrial Fasteners |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Diameter | 4 mm |
| Material | Aluminium |
| Color | Silver |
| Surface Treatment | Polished |
| Packaging Type | Box |
View Complete details
| Rivet Length | 5 mm |
| Diameter | 1 mm |
| Rivet Diameter | 1 mm |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
View Complete details
| Diameter | 8 mm |
| Diameter | 2 mm |
| Head Type | Flat |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
View Complete details
| Rivet Diameter | 1/8 Inch |
| Material | Brass |
| Size | 20mm |
| Finish | Natural |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | SS |
| Size | Medium |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Diameter | 8 mm |
| Size | 2mm |
| Color | Gray |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Construction |
View Complete details
| Material | Brass |
| Size | 30mm |
| Color | Silver |
| Finishing | Polished |
| Length | 2inch |
View Complete details