Bhayander West, Thane, Maharashtra
GST No. 27AAOCP1983A1ZB
Call 08043845786 85% Response Rate
Send Enquiry
| Inner Diameter | 7 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Ms |
| Usage | Industrial |
View Complete details
| Inner Diameter | 3 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | MS |
| Usage | Industrial |
View Complete details
| Inner Diameter | 7 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | MS |
| Usage | Industrial |
View Complete details
| Inner Diameter | 8 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 2.5 mm |
| Usage | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Inner Diameter | 3 mm |
| Material | Iron |
| Size | Medium |
| Outer Diameter | 5 mm |
| Surface Finish | Zinc Plated |
| Thickness | 0.5 mm |
| Material Grade | A |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Carton |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Inner Diameter | 3 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Usage | Industrial |
View Complete details
| Size | 20mm |
| Quantity Per Pack | 10 |
| Country of Origin | Made in India |
| Colour | Silver |
| Surface | Polished |
View Complete details
| Inner Diameter | 7 mm |
| Outer Diameter | 6 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Usage | 5mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details