Bhayander West, Thane, Maharashtra
GST No. 27AAOCP1983A1ZB
Call 08043845786 85% Response Rate
Send Enquiry
| Thickness | 20mm |
| Usage/Application | Home |
| Finish Type | Satin |
| Installation Type | Screw in |
| Mounting Type | Non Adhesive |
| Material | SS |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Color | White |
| Hook Type | Cloth Hook |
| Usage/Application | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Brass |
| Nominal Diameter | M5 |
| Pitch | 0.4mm |
| Usage/Application | Electric Fitting |
| Shape | Hexagonal |
| Color | Golden |
| Packaging Type | box |
View Complete details
| Vehicle Type | Bus |
| Axle Type | Full Floating Axle |
| Axle Capacity | 2 Ton |
| Material | Alloy Steel |
| Product Brand | Cummins |
View Complete details
| Material Grade | SS316 |
| Color | Silver |
| Thickness | 3 mm |
| I Deal In | Second Hand Only |
| Brand | Subash |
| Usage/Application | Oil & Gas Industry |
View Complete details
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Packaging Type | Box |
| Surface Treatment | Chromium |
| Finishing | Polished |
| Design | Modern |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Street |
| Size | 40mm |
| Material Grade | A |
| Design | Standard |
View Complete details
| Material | Aluminium |
| Size | 30mm |
| Packaging Type | Box |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details