Bhayander West, Thane, Maharashtra
GST No. 27AAOCP1983A1ZB
Call 08043845786 85% Response Rate
Send Enquiry
| Inner Diameter | 2 mm |
| Outer Diameter | 5 mm |
| Thickness | 0.5 mm |
| Material | MS |
| Usage | Construction |
View Complete details
| Size | 3 inch |
| Shape | Square |
| Unit Pipe Length | 6 meter |
| Material Grade | SS316 |
| Pipe Fluid | Gas, Chemical, Water |
| Type | Seamless |
View Complete details