Bhayander West, Thane, Maharashtra
GST No. 27AAOCP1983A1ZB
Call 08043845786 85% Response Rate
Send Enquiry
| Material | Aluminium |
| Type | Rod |
| Usage/Application | Industrial |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Diameter | 52 mm |
| Size | Medium |
| Material | Carbon Steel |
| Finishing | Polished |
| Color | Silver |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Diameter | 2 mm |
| Size | 20mm |
| Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Size | 2 mm |
| Color | Blue |
| Material | Iron |
| Corrosion Resistance | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details